Zarządzanie
nieruchomościami

Zarządzanie Nieruchomościami

Firma MANEZ  wyznacza nowe i  zarazem najwyższej jakości standardy zarządzania nieruchomościami na terenie Olsztyna i okolic. Zarządzamy wspólnotami mieszkaniowymi oraz prywatnymi lokalami mieszkalnymi. Powstanie firmy było odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania nad powierzonymi nieruchomościami.

Świadczymy usługi:

  • zarządzanie nieruchomościami na terenie Olsztyn i okolice
  • zarządzanie najmem na terenie Olsztyn

Pragniemy zainteresować naszymi usługami poniższe jednostki z Olsztyna i okolic

  • wspólnoty mieszkaniowe,
  • właścicieli kamienic czynszowych,
  • developerów,
  • właścicieli wynajmowanych mieszkań

Obsługujemy nieruchomości mieszkaniowe o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na stan i wielkość powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi. Naszą pracę usprawnia nowoczesne oprogramowanie pozwalające właścicielom na wgląd do informacji przez internet.

W naszej praktyce nie ma i nie będzie miejsca na tajemnice czy błędy rachunkowe.

Nawiązujemy współpracę z naszymi klientami dostosowując ja do indywidualnych potrzeb. Przyświecającą nam ideą jest zapewnienie dobrej i bardzo szybkiej komunikacji z właścicielami nieruchomości w łatwy, przyjazny sposób. To jeden z wielu naszych atutów, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Współpracujemy także ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi, które gwarantują solidne i pewne gospodarowanie Państwa nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są gwarancją sprawnego funkcjonowania nieruchomości.

Stawka za zarządzanie ustalana jest każdorazowo w drodze indywidualnych negocjacji.

Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązania dla Państwa nieruchomości. Liczymy na to, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług. Dołączycie tym samy Państwo  do kręgu usatysfakcjonowanych Klientów naszego biura.

Kompetencje oraz OC Zarządcy  >>>TUTAJ<<<

 

Szybki kontakt +48 530 045 009 biuro@manez.pl szczegóły
Copyright © Manez 2014
realizacja: virtualmedia