O firmie

Obsługujemy rynek nieruchomości od A do Z

MANEZ to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi na terenie miasta Olsztyn. Dodatkowo świadczymy usługi kompleksowego zarządzania najmem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi.

Jesteśmy liderem w województwie w zakresie zarządzania nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami nowoczesnymi, naszpikowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy swoje zaangażowanie, ambicję i energię w pracy łączą z wiedzą i innowacyjnością.

Działamy w oparciu o wiedzę

0
lat doświadczenia w branży

Posiadamy najważniejsze certyfikaty

0 %
profesjonalizmu

...a to dopiero początek

> 0
obsłużonych nieruchomości

Specjaliści Manez

Największym atutem naszej firmy są ludzie! Na każdym etapie naszej pracy budujemy życzliwą atmosferę.

Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów z takich dziedzin jak: zarządzanie nieruchomościami, budownictwo, księgowość, administracja i konserwacja budynków. Dzięki obecności w zespole licencjonowanych zarządców bierzemy 100% odpowiedzialności za obsługiwaną nieruchomość.

Gwarantujemy nie tylko kompleksowy zarząd nieruchomością, lecz także obsługę w dziedzinie inwestowania, utrzymania czystości czy ochrony. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, dzięki czemu dajemy naszym klientom profesjonalną obsługę w dochodzeniu należności z tytułu zadłużenia czynszowego oraz windykację długów.

Stały rozwój

Nieustannie podnosimy kwalifikacje i podejmujemy nowe wyzwania!

Prowadzimy i nadzorujemy bieżącą obsługę nieruchomości, zajmujemy się planowaniem krótko i długookresowych celów i sposobów ich realizacji w odniesieniu do zachowania nieruchomości w stanie niepogorszonym, a także jej rozwoju. Zajmujemy się wynajmem lokali w obsługiwanych nieruchomościach.

W ostatnich latach pozyskaliśmy wielomilionowe dotacje dla Wspólnot Mieszkaniowych należących do rejestrów zabytków.

Nasze wartości:

Opinie o nas:

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć więcej?