Sprawdź wizytówkę naszej firmy!

W tym miejscu prezentujemy najciekawsze realizacje wykonane przez naszą firmę w ostatnich latach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Poziomkowej 1A i 1B

Kameralne osiedle przy ul. Poziomkowej w Olsztynie składające się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 5 kondygnacyjnych, posadowionych na dwóch wspólnych halach garażowych. Osiedle posiada pełną infrastrukturę: drogi, chodniki, plac zabaw oraz oświetlenie terenu. W okolicy jezioro Żbik, Redykajny, Krzywe i liczne kompleksy leśne. Osiedle idealne dla ceniących spokój i bliskość natury.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Pstrowskiego 14L

Nieruchomość przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie składająca się budynku wielorodzinnego 7 kondygnacyjnego, posadowionego na wspólnej hali garażowej. Nowoczesny budynek o dużych balkonach i tarasach. Budynek posiada pełną infrastrukturę: drogi, chodniki, plac zabaw oraz oświetlenie terenu. W budynku zainstalowana jest nowoczesna winda. Budynek położny w centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowany. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej linie autobusowe i tramwajowe.

obsługa najmu olsztyn

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Żeromskiego 35

Budynek 5 kondygnacyjny wpisany do rejestru zabytków. W 2020 roku przeszedł całkowitą rewitalizację współfinansowaną ze srodków unijnych. Całkowity koszt prac: 1 028 568, 17 zł Dofinansowanie: 828 107, 71 zł Wykonane prace: wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, prace konserwatorskie elewacji budynku oraz w obrębie klatek schodowych, opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. 1 Maja 11

Budynek 4 kondygnacyjny wpisany do rejestru zabytków. W 2020 roku przeszedł całkowitą rewitalizację współfinansowaną ze środków unijnych. Firma MANEZ pełniła funkcję Inwestora Zastępczego, który przeprowadził nieruchomość przez projekt unijny od przygotowania dokumentacji oraz wniosku unijnego przez realizację i odbioru prac remontowych po zakończenie i rozliczenie projektu unijnego. Całkowity koszt prac: 1 191 979, 52 zł Dofinansowanie: 834 967, 58 zł Wykonane prace: remont elewacji i dachu, prace konserwatorskie w obrębie klatek schodowych i stolarki okiennej i drzwiowej części wspólnej, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, montaż oświetlenia automatycznego w części wspólnej, opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Wyzwolenia 28

Budynek 3 kondygnacyjny wpisany do rejestru zabytków. W 2020 roku przeszedł całkowitą rewitalizację współfinansowaną ze środków unijnych. Firma MANEZ pełniła funkcję Inwestora Zastępczego, który przeprowadził nieruchomość przez projekt unijny od przygotowania dokumentacji oraz wniosku unijnego przez realizację i odbioru prac remontowych po zakończenie i rozliczenie projektu unijnego. Całkowity koszt prac: 310 977, 00 zł Dofinansowanie: 264 330, 45 zł Wykonane prace: remont dachu, wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych, prace konserwatorskie piwnicy, opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej.  

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Mazurska 7

Budynek 3 kondygnacyjny wpisany do rejestru zabytków. W 2018 roku przeszedł rewitalizację współfinansowaną ze środków unijnych. Firma MANEZ pełniła funkcję Inwestora Zastępczego, który przeprowadził nieruchomość przez projekt unijny od przygotowania dokumentacji oraz wniosku unijnego przez realizację i odbioru prac remontowych po zakończenie i rozliczenie projektu unijnego. Całkowity koszt prac: 535 430,37 zł Dofinansowanie: 455 115,82 zł Wykonane prace: remont dachu, prace konserwatorskie elewacji budynku, opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej.  

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Kościuszki 8

Budynek 5 kondygnacyjny wpisany do gminnej ewidencji zabytków w Olsztynie. W 2020 roku przeszedł całkowitą rewitalizację współfinansowaną ze środków unijnych.  Całkowity koszt prac: 952 462, 14 zł Dofinansowanie: 701 619, 72 zł Wykonane prace: prace konserwatorskie przy elewacji frontowej i szczytowej budynku oraz w obrębie klatek schodowych i piwnicy, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, modernizacja instalacji domofonowej, remont dachu, opracowanie dokumentacji techniczno-projektowej.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Kościuszki 14

Budynek 5 kondygnacyjny wpisany do gminnej ewidencji zabytków w Olsztynie. Wspólnota mieszkaniowa dba o dobry stan nieruchomości. Budynek w niedawnym czasie wykonał prace konserwatorskie elewacji frontowej, docieplenie elewacji od zaplecza oraz izolację ścian fundamentowych.

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Kościuszki 10

Budynek 5 kondygnacyjny wpisany do gminnej ewidencji zabytków w Olsztynie. Budynek wspólnoty mieszkaniowej posiada: wymienioną instalację gazową i elektryczną, wykonany remont klatki, wybudowaną instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z MPEC Olsztyn, przeprowadzony remont dachu.

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć więcej?